Hall of Fame Coerver Coaching - Wielkopolska

Coerver Kid to wychowanek filozofii Coerver Coaching, charakteryzujący się ponadprzeciętnym wyszkoleniem technicznym oraz cechujący się wysoką kreatywnością w grze.
Prezentujemy zawodników szkolonych metodą Coerver Coaching, będących ambasadorami filozofii w środowisku piłkarskim. 

Kacper Bandura

Cel długoterminowy:
“Jestem zdeterminowany spełnić marzenie, w postaci gry na poziomie angielskiej Premier League. Podczas każdej jednostki treningowej ciężko pracuję aby osiągnąć sukces.”

Wpływ programu Coerver Coaching na rozwój indywidualnych umiejętności:
“Praca realizowana podczas sesji treningowych Coerver Coaching, w znacznym stopniu przyczyniła się do poprawy gry w atakowaniu oraz bronieniu. W szczególności dostrzegam rozwój w szybkości podejmowania decyzji podczas gry. Czuję, że moje umiejętności są na wyższym poziomie.”

przynależność klubowa (stan na 1.09.2022): GES SPORT ACADEMY Poznań

Dawid Nettmann

Cel długoterminowy:
“Mam nadzieję, że za 10 lat będę nadal grał w piłkę nożną z tym samym zapałem i zaangażowaniem jak dziś. Moim celem jest gra w najlepszych klubach piłkarskich, takich jak Liverpool FC. Marzy mi się, żeby zostać jednym z lepszych piłkarzy na świecie.”

Wpływ programu Coerver Coaching na rozwój indywidualnych umiejętności:
“Dzięki treningom Coerver Coaching stale poprawiam swoją technikę oraz rozumienie gry. Są to dodatkowe zajęcia pozaklubowe, które pomagają mi w realizacji mojego celu długoterminowego, którym jest gra w najlepszych klubach piłkarskich. Na zajęcia Coerver Coaching uczęszczam już od 2018 roku – dzięki pracy z trenerami Grzegorzem Nazarukiem i Tomaszem Płoszką stałem się technicznie lepszym zawodnikiem oraz poprawiłem swoje rozumienie gry i zachowania na boisku. Wspólnie z Trenerami pracujemy nad elementami, które wymagają poprawy i udoskonalenia. Zajęcia prowadzone są w mniejszych grupach oraz indywidualnie, co powoduje, że możemy blisko w 100% skoncentrować na moich potrzebach.”

przynależność klubowa (stan na 1.09.2022): SKS Poznańska 13 Poznań

 

Tymon Soska

Cel długoterminowy:
“W przyszłości chciałbym, aby piłka nożna sprawiała mi taką samą frajdę, jak do tej pory. Nie chcę zapeszać, więc mój cel długoterminowy pozostawię dla siebie. Mam nadzieję, że kiedyś go zrealizuję i będę mógł głośno o nim powiedzieć.”

Wpływ programu Coerver Coaching na rozwój indywidualnych umiejętności:
“Dzięki treningom Coerver Coaching, zauważalna jest u mnie poprawa rozumienia gry. Ponadto zwiększyła się u mnie pewności siebie w działaniach 1×1. Konieczność zachowania koncentracji, w wyniku intensywności gier realizowanych podczas zajęć Coerver Coaching, znacznie wpłynęła na szybkość podejmowania decyzji podczas meczu. Treningi Coerver Coaching pozostają niezmienne w moim piłkarskim harmonogramie.”

przynależność klubowa (stan na 1.09.2022): AP Reissa Poznań

 

Mateusz Krygowski

Cel długoterminowy:
“Jestem zdeterminowany, aby za 10 lat grać w jednym z czołowych klubów piłkarskich w Europie.”

Wpływ programu Coerver Coaching na rozwój indywidualnych umiejętności:
“Program Coerver Coaching w znaczący sposób wpłynął na rozwój moich umiejętności technicznych, takich jak drybling czy kontrola nad piłką. Przez okres współpracy ukształtowałem jakość podania, zbudowałem świadomość kontroli przestrzeni na boisku oraz zacząłem odważnie wchodzić w pojedynki z przeciwnikami.”

przynależność klubowa (stan na 1.09.2022): FASE Szczecin

Przewiń do góry