Zakończyliśmy zgrupowanie Kadry Narodowej Coerver Coaching!

W dniach 18-24 lutego, w Kleszczowie odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Coerver Coaching, w którym udział wziął sztab szkoleniowy Coerver Coaching Wielkopolska.  Nasi trenerzy przez tydzień mieli przyjemność pracować z zawodnikami topowych polskich akademii, którzy zostali wyselekcjonowani na podstawie specjalistycznych testów piłkarskich, przeprowadzonych podczas poprzednich obozów Coerver Coaching, a także w akademiach Performance w całej Polsce.

Starannie zaprogramowany harmonogram obozu, dostarczał młodym piłkarzom  wielu wrażeń i doświadczeń poprzez uczestnictwo w treningach piłkarskich, motorycznych oraz mentalnych, a także analizach meczowych. Ponadto jeden z dni zakładał udział zawodników w testach identyfikacji talentu SMARTSPEED, dzięki którym mogliśmy się przekonać o poziomie ich umiejętności piłkarskich. Czwarty i piąty dzień zgrupowania w głównej mierze przeznaczony został na  mecze kontrolne pomiędzy zawodnikami Kadry Narodowej Coerver Coaching, a rówieśnikami z klubu GKS Bełchatów, który bez wątpienia jest jednym z najlepszych ośrodków szkolenia młodzieży w województwie łódzkim.

Pomimo ogromnego wysiłku nasi zawodnicy gotowość do pracy zgłaszali każdego dnia, a radości i zadowolenia nie było końca!

Zgrupowanie Kadry Narodowej Coerver Coaching było codziennie śledzone przez czujne oczy kamer i aparatów dzięki czemu będą mogli państwo przekonać się jak spędziliśmy poprzedni tydzień! Zapraszamy do fotorelacji na profilu: facebook.com/CoerverCoachingPoland.

 

Przewiń do góry